Polaroid P8317 0BM LA

42 €
Doporučená ponuka eyerim.sk

Na sklade • 1 variant1,35 €98 % • 1 722×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma99 % • 9 379×recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček1,5 €100 % • 2 484×recenziíĎalšie informácie

Farba rámu
Šírka očnice
58 mm

• , zakúpené v eyerim.sk

Okuliare mi padli ako uliate a ten pohľad cez je na nezaplatenie :)

• výborne sa cez okuliare pozerá-je to iná kvalita
  • , zakúpené v eyerim.sk

• Sú skvelé. Nepadajú z tváre, ani z vlasov keď ich mám hore na hlave. Tieto okuliare som mala už 8 rokov. Vôbec sa za ten čas neroztiahli. Keďže už boli za ten dlhý čas trošku poškodené, objednala som si ten istý typ opäť. Som maximálne spokojná. Už si ich objednala ďalším 4 dievčatám. Každej sa páčili a každej sedia úplne perfektne.

Značka
Farba šošoviek
Farba rámu
Šírka očnice
58 mm

Slnečné okuliare sú skvelým módnym doplnkom, ktorý zároveň chráni váš zrak.Sklá okuliarov majú polarizačnú úpravu. Zabraňujú tak oslneniu, ktoré môže vzniknúť pri odraze slnečných lúčov od vodnej hladiny, snehu, skla... Táto úprava je skvelá pre aktívneho vodiča a napríklad tiež pre rybárov.Značkové okuliare Polaroid

Polaroid je značka okuliarov s tradíciou, plná inovácií a pokrokových technológií. Okuliare Polaroid predstavujú módny doplnok plný štýlu a dizajnu. Len si vyberte tie svoje, vysnívané.

O tomto modeli:Rámy sú vyrobené z kvalitného tvrdeného plastu.Okuliare sú ideálne aj pre aktívnych vodičov. Sú vybavené polarizačným filtrom, ktorý zabraňuje oslneniu.Tento model je štýlový a skvele doplní váš outfit.Sklá okuliarov sú tmavé a prepúšťajú 8 - 18 % svetla. Také zatmavenie je vhodné ako ochrana pred silným slnkom.Okuliarové sklá poskytujú 100% ochranu proti UV žiareniu. Vaše oči sú dokonale chránené proti UVA i UVB lúčom.Tento model okuliarov si môžete vyskúšať v pohodlí domova vďaka našej virtuálnej skúšačke. Hneď uvidíte, ako vám okuliare pristanú!

Na sklade • 1 variant1,49 €96 % • 5 813×recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

• , zakúpené v eyerim.sk

Okuliare mi padli ako uliate a ten pohľad cez je na nezaplatenie :)

• výborne sa cez okuliare pozerá-je to iná kvalita
  • , zakúpené v eyerim.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v eyerim.sk

velmi pekne a kvalitne okuliare, s puzdrom aj textilnym obalom, super

• , zakúpené v eyerim.sk

Zakupeny tovar,slnecne okuliare,splnil do bodky moju predstavu.Okuliare su krasne a sedia ako uliate.

• Kvalitne
    • Prisli v textilnom a este aj pevnom cestovnom obale
    • Sedia ako uliate
  • , zakúpené v eyerim.sk

Presne to co som chcela som aj dostala a za super cenu. Ďakujem

Spokojnosť

• , zakúpené v eyerim.sk

Som spokojná s výberom, rýchlou dostupnosťou.

• , zakúpené v eyerim.sk

rýchla dodávka, a veľká spokojnosť